תרומות

מכון לחם הפנים, חיוך לחיים הינו עמותה (ע"ר 580713683)

תרומתכם הנדיבה תאפשר המשך המחקר בלחם הפנים. בסייעתא דשמיא ובעזרתכם זכינו לפריצות דרך רבות וגילויים מדהימים, אך הדרך עוד ארוכה ובקושי גרדנו את הקצה. העלויות הגבוהות של המחקר והוצאה לאור של התוצאות, ממומנות על ידי תרומות - תרומתכם.

נוסף על כך תרומתכם הנדיבה תעזור לנו ליישם את לקחי לחם הפנים באופן מעשי במפעל הצדקה האדיר -

חיוך לחיים

אחד מהגילויים פורצי הדרך שלנו בחקר לחם הפנים הוא הקשר בין לחם הפנים ו-חיוך!

מכיוון שלחם הפנים הוא סמל לברכה הא-לוקית של שפע ופרנסה גשמית, יצאנו למסע כדי לגלות את הקשר בינהם. המחקר המתמשך לקח אותנו לעולמות הפסיכולוגיה, פיזיולוגיה, כלכלה וסטטיסטיקה ולתדהמתנו  כן קיים קשר הדוק בין חיוך פשוט ועושר אמיתי.

גילוי זה היה חוויית "אהא!" בשבילנו כי הבנו שלחם הפנים אינו רק מחקר אקדמי שמקומו במגדלי השן של האוניבסיטאות והישיבות, אלא עניין בעל השלכות מעשיות ומסר חזק לחיים של כולנו, במיוחד בעידן המודרני.

החלטנו לשתף אחרים בחווייה הזאת ע"י פתיחת חיוך לחיים, מפעל צדקה שמטרתו העיקרית היא לאפשר לאנשים ששכחו איך - לחייך שוב, תוך שימוש ויישום תורת לחם הפנים.

לארגון חיוך לחיים שתי מטרות -

א. טיפולי השתלות שיניים חינם

שירות זה ניתן לילדים ובני נוער עד גיל 25, ממשפחות במצוקה כלכלית, שאיבדו את שיניהם הקידמיות הקבועות מכל סיבה שהיא וששכחו איך לחייך. משפחות הילדים הללו אינן יכולות להרשות לעצמן העלויות הגבוהות של השתלות שיניים. אנו מתווכים בינהם לבין רופא שיניים מומחה בהשתלות ומממנים את כל התהליך מא-ת. עלות ממוצעת להשתלה היא בערך 8000 ש"ח.

הטראומה הפסיכולוגית לילד/ה שאינו/ה יכול/ה לחייך מחשש שיצחקו עליו/יה יכול להפוך לצלקת לכל החיים. כל ילד/ה שאפשרנו לחייך שוב כאילו נולד/ה מחדש!

ב. אימון אישי למבוגרים שמתקשים בפרנסה

לחיים עליות וירידות וכשאתם חווים ירידה, נדמה כאילו כל העולם נגדך וכל מה שמנסים, שום דבר לא מצליח. אנשים שמתקשים לפרנס את עצמם ואת משפחתם נלחמים כל יום עם מספר רב של מרכיבי לחץ (סטרס) - לשמור על הזוגיות, להגן על ילדיהם, דיכאון, השפלה וכו'. זה מדרון חלקלק, אפילו לאנשים מוכשרים ובעלי השכלה, שיכול להגמר באסון וטרגדיה. אנשים כאלה בקושי שורדים את היום, מבלי לדבר על לחייך בכלל.

חיוך לחיים מעניק אימון אישי למבוגרים - בודדים ו/או זוגות - כדי להפסיק את הירידה לטמיון הבלתי נשלטת. אנו מקשרים אותם עם צוות רב תחומי של מאמנים אישיים, יועצים פיננסיים, פסיכולוגים ועורכי דין כדי לעזור להם לעמוד שוב על רגליהם ולחייך. חיוך לחיים ממנן את כל התהליך. עלות ממוצעת למקרה היא בסביבות 12,000 ש"ח.

מתן כלים ויכולת למישהו/י לפרנס את עצמו/ה מבלי להזדקק לאחרים, זאת הדרגה הגבוהה ביותר של צדקה.

 

תרומתכם הנדיבה תעזור המון להקרין אור וחיוכים בחושך. כל נפש שאנו מצילים בעזרתכם זה כמו להציל עולם שלם!

יצירת קשר
במידה והקוד אינו קריא לחצ/י כאן להחלפה - יש להקליד את הקוד בתיבה
מכון לחם הפנים, רח' ההדס 22, קרני שומרון, טל: 050-7202521
יצירת קשר
טלפון: 050-7202521
Even Supplies for Industrial Electronics
Processing request....